Naujienos

TARPTAUTINĖJE MAISTO PRODUKTŲ IR GĖRIMŲ PARODOJE „SIAL PARIS 2018“, PARYŽIUJE, PRANCŪZIJOJE, BUS PRISTATYTA LIETUVIŠKA PRODUKCIJA

2018 rugsėjo 20


Valstybės įmonė Lietuvos žemės ūkio ir maisto produktų rinkos reguliavimo agentūra (toliau – Agentūra) organizuoja Lietuvos žemės ūkio ir maisto pramonės subjektų dalyvavimą bei jų gaminamos produkcijos pristatymą tarptautinėje maisto produktų ir gėrimų parodoje „Sial Paris 2018“, kuri vyks 2018 m. spalio 21-25 dienomis Paryžiuje, Prancūzijoje.

„Sial Paris“ – kas dvejus metus vykstanti paroda sulaukianti labai didelio lankytojų, importuotojų, eksportuotojų, didmenininkų bei didžiųjų prekybos centrų atstovų dėmesio. Pirmoji „Sial Paris“ paroda surengta daugiau nei prieš pusę amžiaus – 1964 metais, joje dalyvavo 26 dalyviai. Šiandien tarptautinė maisto produktų ir gėrimų paroda „Sial Paris“ yra klasifikuojama tarp 10 geriausių tokio pobūdžio parodų pasaulyje. „Sial Paris 2016“ pritraukė net 160000 lankytojų iš 194 šalių, o savo produkciją pristatė daugiau kaip 7200 kompanijų iš 105 šalių (Europos, Amerikos, Kanados, Rusijos, Brazilijos, Kinijos ir kt.). Parodoje apsilankė daugiau kaip 200 oficialių delegacijų bei garbingų svečių. Kiekvieną „Sial Paris“ parodą nušviečia gausus būrys žiniasklaidos atstovų.

Ši paroda –  tai puiki galimybė sužinoti apie skirtingų geografinių teritorijų rinkų ypatumus, naujausius ir geriausiai parduodamus produktus, gauti naudingos informacijos apie eksportą į skirtingas šalis.

Kaip ir kiekvienais metais parodos metu numatoma daug įvairių renginių, skirtų tiek parodos lankytojams, tiek ir jos dalyviams. Parodos „Sial Paris“ metu bus organizuojami įvairūs seminarai, konferencijos bei apdovanojimai. Ši paroda tai viena didžiausių tarptautinių maisto ir gėrimų profesionalų erdvių, neatsitiktinai rengiamų gastronomijos ir kultūros sostine tituluojamame Paryžiuje. Parodoje galima pasisemti įkvėpimo bei sutikti potencialių verslo partnerių iš viso pasaulio šalių.

Tarptautinėje maisto produktų ir gėrimų parodoje „Sial Paris 2018“ jungtiniuose nacionaliniuose Lietuvos įmonių stenduose (National Pavilions, Frozen foods, Dairy products bei Confectionary sektoriuose) numatoma pristatyti šių įmonių produkciją: UAB „Meškėnas“, UAB „Naujasis Nevėžis“, UAB „Malsena plius“, UAB „Amber pasta“, UAB „Javinė“, UAB „Vilniaus duona“, UAB „Grainmore“, UAB „Kėdainių konservų fabrikas“, UAB „Daivida“, UAB „Darvėja“, UAB „Fudo“, ŽŪK „Pienas LT“, UAB „Marijampolės pieno konservai“, UAB „Danvita“, UAB „Miltonas“.

Aplankyti jungtinius nacionalinius Lietuvos žemės ūkio ir maisto pramonės įmonių stendus tarptautinėje maisto produktų ir gėrimų parodoje „Sial Paris 2018“ Agentūra pakvietė Lietuvos Respublikos ambasadorių Prancūzijos Respublikoje, Maroko Karalystei, Monako Kunigaikštystei ir Tuniso Respublikai Dalių Čekuolį ir kitus ambasados darbuotojus. Į parodą atvykti taip pat buvo pakviesta Lietuvos komercijos atašė Prancūzijoje Daiva Kirkilaitė – Chetcuti.