Naujienos

PRODUKCIJOS AR REKLAMINĖS MEDŽIAGOS PRISTATYMAS „CHINA AG TRADE FAIR 2018“ (CATF) PARODOJE

2018 rugsėjo 24


Kviečiame Jūsų įmonę patikėti Agentūros atstovams savo reklaminę medžiagą ir/arba produkciją, kurią pristatysime parodos „China AG Trade Fair 2018“ (CATF) metu ir pasistengsime surinkti Jums kuo daugiau naujų ir potencialių interesantų ar verslo partnerių kontaktų.

„China AG Trade Fair 2018“ paroda vyks 2018 m. lapkričio 1 – 5 dienomis Kinijoje.

„China AG Trade Show 2018“ (CATF) – tai viena didžiausių žemės ūkio pramonės parodų, kuri sėkmingai vyksta jau nuo 2003 metų. Šiuo metu CATF patapo didžiausia žemės ūkio prekybos muge su aukščiausiomis specifikacijomis, autoritetu ir įtaka Kinijoje.
CATF – tai galimybė pristatyti savo pasiekimus žemės ūkio vystyme, skatinti žemės ūkio prekybą, populiarinti pažangias technologijas ir palengvinti tarptautinius žemės ūkio mainus ir bendradarbiavimą. Dalyvavimas parodoje užsienio šalių įmonėms ir tarptautinėms žemės ūkio bendrovėms suteikia galimybę stiprinti bendradarbiavimą su Kinijos Žemės ūkio ministerija.

Parodoje laukiama įmonių-dalyvių, bei potencialių pirkėjų net iš 32 Kinijos provincijų bei kitų užsienio šalių. Paroda suteikia galimybę svečiams iš viso pasaulio atnaujinti draugystę, aptarti tolesnį bendradarbiavimą ir siekti bendro vystymosi, taip pat aktyviai dalyvauti stiprinant tarptautinį bendradarbiavimą žemės ūkio srityje.

Internetinė nuoroda: http://www.chinaagtradefair.com/

Jeigu susidomėjote prašome susisiekti su mumis iki spalio 4 dienos. 

Iškilus papildomiems klausimams prašome kreiptis telefonu +370 5 264 4873 arba el. paštu info@litfood.lt